MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8573339
nr 857 3339
Stolar
4 st, 50-tal, rottingrygg
Kondition: slitage, skador, sk rotting
Utrop:
800 kr
måndag 4 november 2013
kl 19:33:41